Get Looky.Pracuj tak jak chcesz! Dołącz do nas, to nic nie kosztuje!
Uzupełnij dane kontaktowe oraz portfolio.
W ciągu 48h skontaktujemy się, aby omówić warunki współpracy.

Getlooky - jak to działa?

Do współpracy zapraszamy wykwalifikowane i sprawdzone osoby. Przejdź przez nasz proces rejestracji i sama przekonaj się jak prosta i atrakcyjna jest współpraca z nami! Dzięki temu skoncentrujesz się na tym co robisz najlepiej, bez tracenia czasu na poszukiwanie klientów. Zasługujesz na to, żeby grać według Twoich zasad, bo w końcu to Twoje kwalifikacje są najważniejsze, żeby klient był zadowolony!

Przejdź proces weryfikacyjny do GetLooky i rozpocznij współpracę z nami

Wybierz obszar gdzie będziesz świadczyć usługi mobilne, dostępny czas oraz zakres usług.

Twoja oferta wyświetla się klientom GetLooky

Klienci GetLooky mogą zakupić Twoją usługę bezpośrednio na stronie i zapłacić za nią online. Wtedy przesyłamy do Ciebie powiadomienie z wszelkimi szczegółami.

Wykonujesz zabieg w domu klient i większa część wartości usługi zostaje dla Ciebie

Po usłudze klient wystawia Ci opinię, GetLooky się z Tobą rozlicza, a Ty budujesz swoją markę.

W GetLooky to Ty dyktujesz warunki Twojej pracy

Czas i miejsce pracy ustalasz sama

Możesz pracować w bliskiej okolicy swojego zamieszkania. Rano, w południe lub wieczorem. GetLooky nie musi być Twoim jedynym źródłem utrzymania. Tu wszystko zależy od Ciebie.

Otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie

Współpraca z GetLooky jest bardziej opłacalna od pracy w salonie. Większa część wartości usługi pozostaje w Twojej kieszeni. Tak samo jak ewentualne napiwki. GetLooky pobiera jedynie prowizję, więc nie ponosisz żadnych kosztów, jeśli nie pracujesz. Oferujemy atrakcyjny system prowizyjny - czym więcej z nami pracujesz, tym więcej zarabiasz. Najlepiej oceniane osoby otrzymają atrakcyjne bonusy!

Bierzesz udział w szkoleniach GetLooky

W GetLooky dbamy o jakość pracy i rozwój naszych stylistów. Dlatego organizujemy szkolenia, które zapewniają wysokie kompetencje oraz znajomość najnowszych trendów.

Piszą o nas

Możemy opowiadać o sobie wiele, ale lepiej zrobią to osoby, które już z nami współpracują.

Jestem młodą mamą, więc ciężko mi znaleźć stałą pracę. Lubię moją pracę i dzięki GetLooky mogę pozostać w kontakcie z zawodem w czasie kiedy mogę, a nie kiedy muszę.
Alina Kwiatek
Alina Kwiatek,
lat 29
Dzięki GetLooky mogę skoncentrować się na tym co kocham. Bardzo lubię piękne paznokcie i zadbane dłonie u siebie i swoich klientek. Teraz nie muszę szukać klientów i gdy jestem w pracy faktycznie zarabiam, a nie robię wolnych przebiegów.
Kinga Wysocka
Kinga Wysocka,
lat 35
Lubię elastyczność, którą daje mi GetLooky. Studiuję, mam mnóstwo zainteresowań, a GetLooky pozwala mi zarabiać wtedy gdy faktycznie mam czas. Poza tym szkolenia naprawdę poszerzają moją wiedzę i za to wielki plus.
Wiola Budzka
Wiola Budzka,
lat 25