O nas

Ja - zawsze zorganizowana, z zaplanowanym do przodu kalendarzem, gdy zostałam mamą, moje życie wywróciło się o 180 stopni. Zmiana perspektywy to też zmiana priorytetów. I gdzie tu jest miejsce dla siebie i swoich potrzeb? Mówili, że matka też kobieta i też może zawsze świetnie wyglądać, wystarczy tylko chcieć i się zorganizować;) Nie mówili już, jak umówić się do kosmetyczki czy na paznokcie, gdy sama nie wiesz kiedy masz czas. A gdyby tak w Internecie było miejsce, gdzie mogę w prosty sposób zarezerwować wizytę u siebie w domu?
Ania
Ania
Co founder
Byłam świadkiem na weselu mojej przyjaciółki. W dniu ślubu umówiona wizażystka Panny Młodej nie pojawiła się o wyznaczonej godzinie! Telefon był wyłączony a nam w parę godzin nie udało się znaleźć nikogo sprawdzonego na zastępstwo. A wiadomo, że profesjonalny makeup robi większe wrażenie niż ten robiony samodzielnie. Panna Młoda ostatecznie na swój własny ślub pomalowała się sama, ale mi zakiełkował pomysł na miejsce, gdzie łatwo możnaby znaleźć tego typu sprawdzoną i najlepszą w swoim fachu stylistkę
Karolina
Karolina
Co founder

 

Tak właśnie narodził się w naszych głowach pomysł na GetLooky. Miejsce w internecie, które pomoże Ci jeszcze lepiej wyglądać, nieważne, czy to najważniejszy dzień w Twoim życiu, czy po prostu zwyczajny wtorek. Należy Ci się to! W GetLooky chcemy pomóc Ci zdążyć ze wszystkim, żebyś mogła się cieszyć tym najpiękniejszym wyglądem właśnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz!

Podczas tworzenia GetLooky poznałyśmy fantastyczne dziewczyny, które kochają swoją pracę. Mają w sobie żyłkę przedsiębiorczości i potrzebę samodzielnego zarządzania swoim czasem. Często niedoceniane w salonach, chcą wziąć sprawy w swoje ręce, a GetLooky im w tym pomaga. Chcemy je przedstawić Tobie. W GetLooky każda z nich ma profil, gdzie znajdziesz kluczowe informacje o niej oraz ocenę jej pracy przez poprzednie klientki. Dzięki temu wiesz kogo zapraszasz i czego możesz się spodziewać.